March 4, 2023
|
Indiana Wesleyan-Indoor Sports Complex - Marion, IN
|
200m (Flat)

Girls' 4 x 800 Relay

Top↑
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME
1 Noblesville Paige Hazelrigg, Riley Flynn, Brinkley Cooper, Summer Rempe 8:17.29 9:52.01 12:49.62
2 Carmel Kaitlyn Oshimura, Lani Samms, Ronnie Strzynski, Cara Naas 10:22.06 10:22.06 13:03.80
3 Park Tudor Emanualea Repetto, Sophia Kennedy, Lulu Holdon, Gretchen Farley 7:24.23 10:34.61 12:28.84
4 Columbia City Alana Bonham, Sanantha Lickey, Ava Sigler, Brooke Sigler 8:32.10 10:40.12 13:32.96
5 Avon Eve Schurr, Jessica Hegedus, Savannah Hwang, Ava Webb 9:37.16 10:41.28 11:51.82
6 Southwood Aleia Sweet, Hailey Collins, Jaiya Corn, Bryn Mealy 9:02.68 11:09.97 14:10.87
7 Westfield Gianna Ferreri, Ena Durbin, Isabella Rudin, Alana Shank 7:58.92 11:14.53 8:39.39
8 Zionsville Kyla Stalbaum, Meg Dimmett, Ava Ward, Carolyn Williams 11:57.72 11:17.09 10:16.16
9 Hamilton Heights Mary Ella Bichey, Isabella Bailey, Anna Monnin, Mary Bowman 12:20.17 11:25.34 11:45.90
10 Monroe Central Karly Puckett, Katie Osborne, Addy Puckett, Avery Thomas 10:45.23 11:26.41 10:38.37
11 Muncie Central Delaney Strange, Elaina Sander, Samantha Fowler, Renee Voss 13:31.27 11:27.51 12:56.89
12 Wapahani Kendyl Thrasher, Maddie Felton, Lilly Neal, AnnMarie Gibson 8:19.82 11:34.19 11:48.08
13 Yorktown Ali Smith, Rachel Ward, Casey Gifford, Tori Oliver 14:25.66 11:49.55 8:30.88
14 Heritage Christian Katherina Andersson-Garcia, Evie Gordon, Danielle Luepke, Brie Buckles 12:21.55 11:59.95 11:16.76
15 Northwestern Addy Robinson, Bella Winrotte, Hannah Troyer, Sally Freeman 14:22.47 12:04.76 10:30.55
16 Frankton Evelyn Croy, Chelsea Newton, Emma Sheward, Joslyn Karnes-Hatfield 9:05.94 12:07.92 10:04.18
17 Carroll (Flora) Anna Goodrich, Aubrey Salts, Jillian Salts, Riley Hayden 9:10.19 12:23.49 13:30.41
18 Wabash Ivy Beamer, Abbie Boggs, Cali Kugler, Maya Howard 10:33.63 12:34.32 14:57.64
Girls' 4 x 800 Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME
6 Southwood Sweet, Collins, Corn, Mealy 11:09.97 8:49.28 12:23.67
9 Hamilton Heights Bichey, Bailey, Monnin, Bowman 11:25.34 12:20.17 11:52.76
10 Monroe Central Puckett, Osborne, Puckett, Thomas 11:26.41 14:45.47 12:35.06
11 Muncie Central Strange, Sander, Fowler, Voss 11:27.51 14:46.89 12:15.64
13 Yorktown Smith, Ward, Gifford, Oliver 11:49.55 14:46.94 14:54.04
14 Heritage Christian Andersson-Garcia, Gordon, Luepke, Buckles 11:59.95 8:59.97 9:21.57
15 Northwestern Robinson, Winrotte, Troyer, Freeman 12:04.76 11:28.53 14:22.47
17 Carroll (Flora) Goodrich, Salts, Salts, Hayden 12:23.49 14:07.58 13:30.41
18 Wabash Beamer, Boggs, Kugler, Howard 12:34.32 8:55.57 14:27.47
Girls' 4 x 800 Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME
1 Noblesville Hazelrigg, Flynn, Cooper, Rempe 9:52.01 7:41.77 8:35.05 8:23.21
2 Carmel Oshimura, Samms, Strzynski, Naas 10:22.06 9:38.52 10:28.28 11:49.15
3 Park Tudor Repetto, Kennedy, Holdon, Farley 10:34.61 7:49.62 10:15.58 9:43.85
4 Columbia City Bonham, Lickey, Sigler, Sigler 10:40.12 9:23.31 11:56.94 10:08.12
5 Avon Schurr, Hegedus, Hwang, Webb 10:41.28 9:37.16 8:20.20 10:09.22
7 Westfield Ferreri, Durbin, Rudin, Shank 11:14.53 13:15.95 13:02.46 10:34.06
8 Zionsville Stalbaum, Dimmett, Ward, Williams 11:17.09 12:51.89 14:33.45 11:44.18
12 Wapahani Thrasher, Felton, Neal, Gibson 11:34.19 12:29.73 13:59.97 10:31.72
16 Frankton Croy, Newton, Sheward, Karnes-Hatfield 12:07.92 12:58.88 8:29.55 13:35.27